Оздоровча та спортивно-масова робота
Ігри на свіжому повітрі
КОНКУРСИ
DSCN1578.JPG
DSCN1569.JPG
DSCN1567.JPG
DSCN1566.JPG
Гуморини
Колективна творчість
Спілкування
ЕКСКУРСІЇ
ТУРИЗМ
ДОЗВІЛЛЯ
ЗМАГАННЯ
ЗМАГАННЯ
ФЗКУЛЬТХВИЛИНКА
УРОК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
РОЗМИНКА
ВПРАВИ
СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ
БЛАГОУСТРІЙ
ІНСЦЕНІЗАЦІЇ

На сайт

          Оздоровча та спортивно-масова робота в школі сприяє фізичному розвитку дітей, усвідомленню цінності власного життя і збереження здоров'я. Вже за традицією навчальний рік починається із відкриття шкільної спартакіади. Олімпійський тиждень, «Веселі старти», «Старти надій», турнір по футболу на приз «Шкіряний м’яч», шахи, шашки, змагання з волейболу, День здоров’я і це ще не весь перелік змагань і свят, що проходять у школі. А як учні чекають, щоб позмагатися під час «Козацьких забав». Готуються увесь рік, щоб показати, як вони вміють розпалювати багаття, долати перешкоди, надавати допомогу потерпілим, ставити намет.

      Кожна людина має право на життя і здоров’я, але ми маємо обов’язок берегти його. Виховати дитину здоровою – головне завдання вчителів фізичної культури нашої школи. 

       Фізична культура, як навчальний предмет, відіграє тут важливу роль. Робота в напрямку фізичного та патріотичного виховання є невід’ємною частиною загальної системи освіти в нашому навчальному закладі.  В  цьому напрямку активно працюють вчителі Пономаренко О.В. і Леунтян Ю.Л. , які на своїх уроках успішно реалізують навчальну програму з фізичної культури. Учні та вихованці школи приймають участь у змаганнях та конкурсах , які передбачені програмою відділу освіти РДА Маловисківського району.

       Вчителі фізичної культури розробляють та успішно проводять шкільні змагання з різних видів спорту (опираючись на програму районних змагань). Традиційними стали проведення фізкультурно – масових та оздоровчих заходів – «Козацькі забави», «Дні здоров’я» та «Веселі старти». Учні також приймають активну участь в районних та обласних змаганнях.  Так вихованці школи мають здобутки з різних видів – 1 місце з легкої атлетики , третій рік поспіль , вихованці гуртка з  футболу , посідають І місце в районному етапі з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» , та стали фіналістами обласних змагань. Також серед учнів школи є переможниця районних та обласних етапів змагань «Старти надій», яка також є учасником Всеукраїнських змагань, які проводилися у 2013 році в «Артеці».